Jak to bylo a jak to bude

2. 10. 2016 Martin Mahovský

Jak to bylo a jak to bude

Určeno pro naše obchodní přátele a spolupracovníky..

Jmenuji se Martin Mahovský a jsem se svým kolegou Jiřím Stošem spoluzakladatelem a jednatelem společnosti MS Trade Company, s.r.o. Naši společnost jsme založili v roce 2013, kdy jsme jako dva kamarádi chtěli začít, sice od nuly, ale něco svého…..

Jmenuji se Martin Mahovský a jsem se svým kolegou Jiřím Stošem spoluzakladatelem a jednatelem společnosti MS Trade Company, s.r.o. Naši společnost jsme založili v roce 2013, kdy jsme jako dva kamarádi chtěli začít, sice od nuly, ale něco svého. Něco, na co bychom mohli být hrdí, kde bychom si mohli věci dělat po svém, a né tak, jak nám to někdo nalajnuje. Po třech letech, musím říct, máme toho hodně za sebou. Vytvořili jsme společnost, která je na poli zpracování kamene dobře viditelná. Máme za sebou menší, ale taky velmi zásadní stavby a díla, která si můžete prohlédnout jednotlivě u našich produktů. To zásadní nás ale teprve čeká. Nemáme rádi takový ten pocit, když cítíte, že stojíte na místě. Proto naši společnost neustále posouváme v množství nabízených výrobků a také služeb. Začalo to zpracováním žuly a prodejem základních výrobků jako žulové kostky, odseky, krajníky a nějaký stavební kámen. Dnes, po třech letech, jsme schopni Vám nabídnout ucelenou škálu výrobků jak z ŽULY, tak z PÍSKOVCE a RULY. Nejedná se jen o kámen pro exteriér, ale jsme schopni Vám také dodat velkou škálu kamenných dlažeb, schodů, obkladů nebo třeba kuchyňských linek do interiéru. Jsme firma, která má ráda výzvy. Proto se nebojíme sebevětších nebo sebesložitějších projektů, které nám svěříte do rukou. Neřešíme konkurenci. Jsme rádi, když je možné s lidmi nebo firmami z oboru spolupracovat. Proto jsme rádi, když se na nás obracíte, abychom Vám pomohli Vaše zakázky vyřešit.

V naší další cestě nám budou pomáhat i tyto nové webové stránky. Konkrétně tento blog, je pro nás závazek k Vaší informovanosti, ze světa kamene. Budeme rádi, když se pro Vás stanou přínosem.

Přeji krásný den.
Martin Mahovský, jednatel společnosti

Zpět na přehled článků