Schody

Schody pro interiér

kamenny-obklad-schodu-4

Schody z přírodních kamenů jsou jedinečným stylovým a vysoce funkčním prvkem. Kamenná schodiště v sobě dokonale snoubí vysokou eleganci a perfektní funkčnost. V interiéru se tak stanou designovým elementem, se kterým můžete vystoupit téměř až do nebes.

Designový prvek s neuvěřitelnou životností

Kamenná interiérová schodiště vynikají svojí kvalitou a odolností. Odolají každodenní zátěži. Potěší vás také dlouholetou životností, stálou barvou a designem. Při každém kroku vám poskytnou stabilitu a překvapivě velmi příjemný nášlap. Každý krok tak bude skutečným zážitkem.

Žula či mramor?

Interiérovými kamennými schodišti se nejčastěji propisuje krása přírodních hornin, jako je žula nebo mramor. Tyto horniny v sobě ukrývají jedinečné funkční vlastnosti.

Žula je téměř nerozbitným materiálem odolávající zátěži a oděru. Po dlouhá léta si udrží svůj originální design a barevnost. Žulové schodiště se velmi dobře udržuje. Interiér můžete povznést také schodištěm z čistého, jemného světlého mramoru. Elegantní mramorové schodiště dodá vašim krokům vznešenost a lehkost. Mramor se hodí pro schodiště nejen svým designem, ale i pro svou lehkou opracovatelnost, nízkou poréznost a odolnost.

Ideální schodiště pro vaše kroky

Společně s vámi vybereme to nejvhodnější schodiště. Najdeme ideální materiál, který individuálně opracujeme tak, abychom vytvořili schodiště vašich snů. Schody opatříme také povrchovou úpravou, aby byly nejenom nádherné, ale i bezpečné a vynikaly komfortním a tichým nášlapem.

S námi najdete unikátní schodiště do různých typů interiérů. Ať už se bude jednat o hřejivý domov, nebo stylové různě velké komerční prostory. Kamenná schodiště povznesou interiéry tradičního stylu, ale i toho nejmodernějšího. Dodejte s námi jakýmkoliv interiérům punc elegance a vznešenosti.

Ukázková galerie