Přírodní kámen – ideální prvek moderních koupelen

10. 1. 2023 Petr Borovec

 

Stačí jeden jediný pohled a vy víte, že jste našli ideální materiál. Přírodní kámen je bohatě prověřený historií a rozmanitými typy realizací.

Vyniká originálním designem, trvanlivostí, odolností a jedinečnými vlastnostmi, díky kterým je perfektním materiálem pro různé typy interiérů. A také pro koupelny, které dokáže proměnit v luxusní prostory, kde si můžete dopřávat vysněnou a ničím nerušenou péči.

Přírodní kámen koupelnám sluší

Přírodní kámen se stane ozdobou vaší koupelny. A to po dlouhá léta. Ať už necháte v koupelně vyniknou krásu žuly, mramoru, či pískovce, vždy to bude nádhera. Čím vším vás může v koupelnách přírodní kámen potěšit?

Stylovým designem

Přírodní kámen vyniká nádhernou přírodní strukturou plnou rozmanitých barev a odstínů. Krása pohledět!

Originalitou

Každý kousek přírodního kamene je unikát. Vy tak budete vědět, že není nikdo jiný, kdo by se mohl radovat z designu, který máte vy. A to radost a požitek z detailního prohlížení jeho krásy mnohem zintenzivní.

Nadčasovostí

S přírodním kamenem vyhrajete závod s časem. Jeho originální struktura je tak výjimečná, že bude stále zajímavá a atraktivní, a to napříč různými obdobími. Je to prvek, který si umí udržet status modernosti a bude stále „trendy”.

Stálostí

Tento materiál vyniká nejen exkluzivní životností, ale také tím, že s věkem neztrácí nic ze své jedinečnosti a krásy. Jeho barvy a odstíny jsou stálé a nevybledávají. Nemusíte se tak vůbec obávat, že by ztratil něco ze své atraktivity.

Odolností

Kámen je ze své podstaty silný a pevný materiál, který dokáže odolat vodě, vlhkosti, různým teplotám, ale i látkám, které během péče o sebe v koupelně standardně používáte.

Nenáročností

Tento přírodní materiál po vás nebude vyžadovat žádnou pozornost navíc, ani náročnou údržbu. Kámen se velmi dobře otírá a udržuje.


„Trochu pozornosti si kámen přece jenom zaslouží. A to vhodně zvolenou impregnací, která se postará o to, aby byl přírodní materiál stále krásný a funkční.“


V jaké formě může přírodní kámen ozdobit vaše koupelny?

Stylový obklad

Obklad z přírodního kamene koupelnu opravdu vyzdvihne. Svým přírodním designem zaujme na první pohled a jeho funkční vlastnosti se postarají o to, aby koupelna byla perfektním prostředím pro dokonalou relaxaci.

Koupelnové desky

Koupelnové desky vypadají skvěle a zároveň ustojí i ten nejnáročnější ranní chaos, během kterého se musí v koupelně vystřídat celá rodina.

Odolné koupelnové desky si můžete nechat vyrobit dle svých potřeb a přání. V rozmanitých rozměrech a z různých typů kamene. Nádherně vypadají a hodí se do nejmenších koupelen, ale i do větších hotelových koupelen.

Sprchové vaničky

Sprchové vaničky vypadají opravdu luxusně. Díky variabilitě kamene z nich lze vyrobit přesně takový typ vaničky, která vaší koupelně dokonale padne. Vaničky lze namontovat v rovině, což ocení všichni, kteří nedají dopustit na trendy a moderní vzhled.

Vaničky nad úroveň dlažby naopak ocení milovníci klasiky nebo ti, kterým prostor koupelny jiný typ realizace nedovolí. Vaničky lze vyrobit v klasický formátech, velkoplošných, ale i v nepravidelných tvarech. A z různých typů přírodních kamenů.

Teď už si jenom vybrat, v jakém zpracování se stane přírodní kámen součástí vaší koupelny. Ať už si vyberete pouze jednotlivé prvky, anebo si jich vyberete víc, vždy to bude dokonalé. Je-li vaším snem elegantní nadčasová koupelna, ve které se budete každý den těšit z jedinečné atmosféry, pak si ho splňte. Rádi vám s tím pomůžeme!

Zpět na přehled článků