Sandstein Gartenarchitektur

Pískovcová zahradní architektura

Galerie tvorby z červeného pískovce

Galerie tvorby z červeného pískovce

Pískovec je jedinečným přírodním materiálem nesoucím v sobě historický, umělecký a vysoce funkční odkaz. Jeho vlastnosti, jakými je jednoduchá opracovatelnost, praktická soudržnost a pevnost v tlaku ho předurčily k tomu, že se stal ideálním materiálem pro tvorbu zahradní designové architektury.

Zahrada jako umělecká galerie

Pískovec je díky svému složení perfektní volbou pro tvorbu zahradních dekorací. Tuto přírodní usazenou horninu tvoří směs písčitých zrn křemene, živce, silicitu a dalších specifických hornin. Jejich písčitá zrna spojuje obsažený karbonátový nebo železitý tmel. Pískovec je tak dokonale kompaktní a pevný.

Díky pískovci se prokreslují zahradními deskami, sochami a architekturou různé barevné odstíny. Světle žluté, elegantní šedé, ale i jemné růžové až načervenalé. Vícebarevné prolínání odstínů a jejich originální textura zdůrazní kouzlo výrobků, a ty zaujmou na první pohled. Rádi vám pomůžeme vybrat originální zahradní architekturu přímo pro vás. A vy se z jejich krásy můžete těšit každý den.

Splníme vaše sny o dokonale vyzdobené zahradě

Na základě vašich přání a individuálních potřeb pro vás vytvoříme originální zahradní architekturu. Květináče, koryta, zahradní umyvadla, lampy, imitace krásných rostlin, odkládací pařezy, fontány, sochy, ale i elegantní sofistikované architektonické prvky, jako jsou sloupky, schody či opracovaná zábradlí. Popusťte uzdu své fantazii a společně vytvoříme originální zahradu dle vašich přání.

Zahradní architektura z pískovce

Poptejte naše produkty a my Vás budeme kontaktovat.

Anfrage