Koupelny

Koupelny

Kamenné umyvadlo

Kamenné umyvadlo

Koupelna je intimní prostor nejen pro hygienu, ale také relaxační a uklidňující koupele, díky kterým najdete čas sami pro sebe a můžete si zaslouženě odpočinout. A s přírodním nebo umělým kamenem získá vaše koupelna navíc originální a jedinečný styl.

Stylová koupelna, která neztratí svoji tvář

Vyberte si ty nejvhodnější materiály a vaše koupelna neztratí nic ze své atraktivity ani po několika letech. Přírodní a umělý kámen jsou odolné prvky, které navíc snadno udržíte hygienicky čisté. Stanou se chloubou vaší koupelny. Nejenom vás, ale i vaše navštěvy tak potěší originální struktura, která se jen tak rychle neokouká

Když se sen stane skutečností

Dejte si na čas a vybírejte pečlivě, protože jenom tak vám bude koupelna přinášet benefity po dlouhá léta. Společně vybavíme koupelnu do toho posledního detailu. Vyrobíme pro vás jednotlivé prvky, jako jsou umývací pulty s umyvadly. A díky unikátním obkladům vytvoříme jedinečný styl místnosti. Využijte přírodního nebo umělého kamene a mějte originální sprchový kout nebo obložení vany.

Materiál, který koupelnám sluší

Díky praktickému a zároveň elegantnímu kameni nestrávíte v koupelně hodiny náročným úklidem, ale naopak relaxací a odpočinkem. Materiál se bude vyjímat i bez náročného úklidu, zároveň brání vzniku bakterií a bude si držet svoji barevnost. Kámen navíc vyniká exkluzivním vzhledem. Vybírejte tak ze širokého spektra materiálů, barev a také povrchových úprav. A koupelna snů se stane realitou.

Přeneste si luxusní tvář přírody do koupelny