Pískovcové kostky

Pískovcové kostky

Žulové dlažební kostky z přírodního kamene se pyšní širokým spektrem využití. Díky tomu jsou součástí různých povrchů vozovek, chodníků a jejich okrajů. Tvoří také povrchy komunikací i atraktivních a navštěvovaných míst historických náměstí, či zámeckých dvorů.  Nechcete využít tohoto materiálu a hledáte tu nejvhodnější alternativu? Pak jsou vhodnou volbou pískovcové kostky.

Materiál s příběhem

Kostky jsou tvořeny z pískovce, který se řadí mezi velmi oblíbený stavební materiál. Ten vznikal a vyvíjel se po miliony let, což se propsalo do jeho struktury. Ta je tvořena rozmanitými druhy zrn, které jsou k sobě stmeleny a tvoří tak velmi vhodně využitelný materiál. Zaujal i vás?

Pískovcové kostky se pyšní různými rozměry, ale také barevností. Pískovcové kostky se budou doslova vyjímat a tvořit designový základ pro příjezdové cesty k rodinným domům a vilkám, které nejsou zatížené pohybem těžších dopravních prostředků, které mnohem lépe unesou žulové kostky.

Designový prvek, který nepřehlédnete

Pískovcové chodníčky jsou ale vhodným designovým prvkem zahrad a parků. Po nich se vám bude vykračovat s lehkostí a elegantností až do těch nejzapadlejších a nejtajemnějších koutů přírodních parků a zahrad. A je jenom na vás, zda bohaté přírodní prostředí podpoří a vybarví kostky v tónech žlutých nebo červených barev? A vysněná zahrada se stane realitou!

Jakými liniemi a rozměry se pyšní pískovcové kostky?

Pískovcové kostky dodáváme v těchto rozměrech:

4/6 cm (z 1 tuny vydláždíte cca 8 m² )
8/11 cm (z 1 tuny vydláždíte cca 5 m² )
15/17 cm (z 1 tuny vydláždíte cca 2,5 m² )

Podívejte se, jak vypadají realizace z pískovcových kostek

Poptejte naše produkty a my Vás budeme kontaktovat.

Poptat