Blog

Přírodní kamenné dlažby

22. 3. 2017

Co se Vám vybaví, když se řekne kamenná dlažba? Pěkný vzhled, odolnost, trvanlivost, kvalita? Jestliže chcete něco výjimečného, tak právě pro Vás je kamenná dlažba jako stvořená.

Dlažební kostky

10. 1. 2017

Výhodou dlažebních kostek je vysoká odolnost proti zatížení. Dlažební kostky z přírodního kamene jsou odolné proti povětrnostním podmínkám, jedná se například o morko, sucho, mráz apod. Další výhodou je trvanlivost materiálu. Například životnost dlažebních kostek ze žuly je velmi značná, dá se říct, že až trvalá.

Základní seznámení s horninami

4. 1. 2017

Základní seznámení s horninami

Co jsou horniny, kde se vzaly a co je vlastně tvoří? Zde v našem článku si můžete přečíst základní rozdělení nejběžnějších hornin, které se mohou vyskytovat u Vás na zahradě nebo v interiéru domu. Denně se s nimi setkáváme jak v neopracovaném přírodním stavu v přírodě, nebo v opracovaném stavu, například když jdeme domů po venkovních kamenných schodech.

Jak to bylo a jak to bude

2. 10. 2016

Určeno pro naše obchodní přátele a spolupracovníky..

Jmenuji se Martin Mahovský a jsem se svým kolegou Jiřím Stošem spoluzakladatelem a jednatelem společnosti MS Trade Company, s.r.o. Naši společnost jsme založili v roce 2013, kdy jsme jako dva kamarádi chtěli začít, sice od nuly, ale něco svého…..