Žulové plotové sloupky a patníky

Žulové plotové sloupky a patníky

Žula je zkrátka odolný materiál, který nezklame. Proto je tou pravou volbou pro plotové sloupky a patníky. Ty uvnitř ukrývají výjimečné fyzikální vlastnosti, které zůstanou na první pohled skryté, kdežto povrch s originální přírodní strukturou bude přitahovat pohledy kolemjdoucí neustále.

Jaký styl sluší plotovým sloupkům a patníkům nejvíce?

Žulové plotové sloupky a patníky vyrábíme ve dvou variantách. Buď je tvoříme z jednoho kusu masivního kamene nebo využijeme více kusů, které opracujeme do požadovaných rozměrů, tvarů a vzhledu.

Čím obložit betonové sloupky?

Betonovým sloupkům bude slušet lámaný nebo řezaný kámen opracovaný do konkrétních, vámi požadovaných, rozměrů.

Jak mohou plotové sloupky a patníky vypadat?

Žulový plotový sloupek

Vždy máte na výběr. Sloupek a patník musí do konkrétního prostoru dokonale sednout, proto nabízíme sloupky jak řezané, tak přírodně lámané, které jsou zdobeny zaprýsknutými hranami.

Finálním krokem je výběr povrchové úpravy. Žulový sloupek tak může být dle vašich potřeb a preferencí:

Lámaný
Řezaný
Broušený
Tryskaný
Opalovaný
Leštěný

Pokud jste si z této nabídky nevybrali žádný typ úpravy, pak se nám určitě ozvěte a společně navrhneme řešení dle vašich požadavků a potřeb.

Pohlédněte si naše realizace sloupků a patníků

Prohlédněte si naši fotogalerii a inspirujte se proběhlými realizacemi lámaných přírodních sloupků, žulových patníků nebo řezaných žulových sloupků. Zvládneme toho však mnohem více! Pokud jste se rozhodli pro realizaci, pak se nám ozvěte a společně vybereme to nejvhodnější řešení pro vás a vyladíme všechny potřebné detaily.

Poptejte naše produkty a my Vás budeme kontaktovat.

Poptat