Pískovcové kopáky a kvádry

Pískovcové kvádry a kopáky

Pískovcové krádry špicované

Pískovcové krádry špicované

Pískovec patří mezi velmi oblíbený stavební prvek, který je součástí rozmanitých staveb. Jeho krásu můžete obdivovat nejenom na historických a významných budovách, které jsou dominantami našich měst, ale také vesnických stavbách a chalupách s jedinečnou atmosférou. A stylově doplní i designové moderní stavby, díky kterým získají originální tvář.

V čem se skrývá jejich kouzlo?

Pískovcový kvádr je přesně opracovaný kámen, který se používá jako stavební prvek, sloužící ke zdění budov. Jeho název prozrazuje, že se nejčastěji využívá právě ve tvaru kvádru. Kopák je taktéž opracovaný kámen, ale v porovnáním s kvádrem je opracovaný velmi nepatrně. Jejich výhodou je to, že se vám dostane již upraveného materiálu v různých rozměrech, se kterými se vám při stavbě bude velmi dobře pracovat. 

Atraktivní rozměry a tvary, které usnadní práci

Upravené pískovce vám usnadní práci a díky nim se vám podaří vyladit projekty do těch nejmenších detailů. V nepolední řadě vás potěší i z finančního hlediska, neboť se vám podaří ušetřit náklady.

Vybírejte od těch nejmenších rozměrů, které ideálně padnou na ohraničení příjezdové cesty nebo chodníků. Na suché vyzdívání opěrných zídek se hodí bloky větších rozměrů. Žádnou překážkou nejsou ani individuální rozměry dle vašich požadavků a potřeb. Vybírat můžete nejen z různých velikostí, ale také barevných odstínů. Ty nabízíme ve dvou barevných variantách, a to žlutých a červených.

Vyberte ty nejvhodnější rozměry

šířka x výška x délka:

10 x 20x 40 cm
15 x 20 x 40 cm
20 x 20 x 40 cm
25 x 25 x 40 cm
30 x 30 x 60 cm
40 x 40 x 60 cm

"Pokud potřebujete jiné rozměry, ozvěte se nám. V případě individuální řešení jsme schopni vám dodat různé tvary a rozměry, které dokonale padnou vašim potřebám i představám."

Jak vypadají pískovcové kopáky a kvádry při realizacích?