Žulová dlažba řezaná

Desky z přírodního kamene pro venkovní dlažbu

Dlažba 28. Října

Přírodní kámen je velmi vhodným materiálem pro výrobu desek venkovní dlažby. Díky velmi širokému spektru možností, jak lze přírodní kámen opracovat, nabízíme kamenné masivní řezané desky v různých velikostech a také tvarech. Pevný přírodní materiál ozdobí vámi vybraná místa, aniž by podlehl zkáze nezastavitelného času.

Desky mají přesné rozměry a tvary, ve kterých se dokonale snoubí designový přírodní vzhled a zároveň potřebná praktičnost a funkčnost. Desky vzdorují díky trvanlivému materiálu jakémukoliv opotřebení. Dalším důležitým benefitem je také to, že desky nevyžadují z vaší strany žádnou výjimečnou pozornost, péči a náročnou údržbu.

Kde desky nejlépe vyniknou?

Dlažby jsou velmi vhodnou volbou jak do exteriéru, tak do interiéru. Díky svým vlastnostem se tak stávají nejčastěji součástí ochrany podlažních konstrukcí a také ochranou proti přírodním rozmarům a elementům, jako je nepříjemný vítr, vlhkost i oheň. Svoji krásu dokonale vystavují na odiv na balkonech, terasách, romantických nádvořích a dalších veřejných prostranstvích. Těm dodávají punc elegance a sofistikovanosti. A vy si tak budete rázem připadat, jako byste se při chůzi ocitli na červeném koberci

Desky, které mají styl

Jaké místo se stane jejich trvalým působištěm? Dle využití můžete vybírat z různých barevných provedení, ale také strukturzrnitostí. A jaké barvy jsou považovány za královny stylu? Mezi nejoblíbenější patří rozhodně odstíny šedé. A to od těch tmavých až po ty světlejší. Pozornosti se dostává nejčastěji také melírovanýmžlutým deskám. Pokud toužíte po jiných odstínech, není nic jednoduššího než nás kontaktovat.

Jak dokážeme desky opracovat?

Můžete si vybrat z různých stylů opracovaní. Tak jaký druh opracování vás zaujme natolik, že mu propadne společně s vámi i váš prostor? Budou to řezané, broušené, opalované, pemrlované či leštěné desky?

Vždy myslíme i na bezpečnost a příslušné normy. Proto naše desky z přírodního kamene splňují normu ČSN EN 1341.

Ukázková galerie řezané dlažby

Poptejte naše produkty a my Vás budeme kontaktovat.

Poptat